Zapraszamy!
Zapraszamy!

Jeśli pragną Państwo spędzić kilka wspaniałych dni z dala od miejskiego zgiełku oraz odpocząć od codziennych obowiązków serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Gospodarstwa Agroturystycznego ANDY.

Czekają na Państwa komfortowe oraz kompletnie wyposażone apartamenty, w których odpoczną Państwo po dniu pełnym wrażeń, spędzonych na wycieczkach po lesie, nad jeziorem czy wycieczce rowerowej po urokliwym i spokojnym mieście. Również na terenie gospodarstwa znajdą Państwo mnóstwo atrakcji, które uprzyjemnią czas spędzony z nami. Do dyspozycji oddajemy basen, kącik do grilla, wielkopowierzchniowe szachy ogrodowe, tory do minigolfa, stół do tenisa i wiele innych.

Gospodarstwo jest położone nad urokliwym jeziorem Raduń, w otoczonym wspaniałym lasem mieście Wałcz. Samo miasto ma wiele do zaoferowania, począwszy od kina, przez teatr, zabytkowe kościoły i kamienice, na centrach handlowych skończywszy. Okolica również obfituje w miejsca warte odwiedzenia i zobaczenia, jak na przykład bunkry Wału Pomorskiego, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich "Bukowina", czy "Magiczna Górka", na której pojazdy same wtaczają się pod górę.

Zapraszamy więc do zatrzymania się choćby na kilka dni w tym pięknym i przytulnym miejscu.

Niezapomniane wrażenia

"Wyobraź sobie, że jesteś w magicznym miejscu. Miejscu, w którym słychać uderzenie serca natury. Czujesz to? Potrafisz to sobie wyobrazić? Ja też nie potrafiłam, ale wiem, gdzie trzeba pojechać by usłyszeć, zobaczyć, poczuć ciszę natury. Ciszę w sobie. Gospodarstwo Andy w Wałczu. To niezwykłe miejsce, w którym można przeżyć przygodę. Dostrzec cud życia jaki tętni w lesie, nad jeziorem i w samej miejskiej dżungli. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni dostrzegą misternie plecione sieci pająków. Inni trenujących kajakarzy. Jeszcze inni zapatrzą się i zamyślą łowiąc ryby. Tam odpocznie każdy. Zmęczenie spacerami po przepięknej okolicy nad samym jeziorem, czy też długa przejażdżka rowerami to przyjemne zmęczenie.

Fantastycznie wyposażone apartamenty, w których przyjdzie Wam spędzić nocleg zrekompensują opuchnięte nogi. Po prostu komfort i wygoda za przystępną cenę. Aż ma się ochotę zaśpiewać: 'W moim magicznym domku'. Kto pojedzie i zobaczy ten zrozumie. Dla ceniących lenistwo także znajdzie się coś ciekawego: choćby wielkopowierzchniowe szachy w ogrodzie. Dla odważnych kajak lub łódka. Wszelkie stresy znikają w tym miejscu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Przepyszne śniadania i przemiła obsługa to gwarancja 100% relaksu i energii, która pozostanie w każdym z nas jeszcze dłuuuuuuuuuuugo po wyjeździe."